Igor Angulo podbija Indie. Były król strzelców Ekstraklasy świetnie zaczął sezon w nowym klubie

Data dodania: 17-12-2020 14:46

Igor Angulo zaczął pod koniec listopada sezon w Indiach. Były napastnik Górnika Zabrze i król strzelów Ekstraklasy świetnie odnalazł się w FC Goa.

Angulo trafił do Indii po odejściu z Górnika Zabrze, w którym wygasł hiszpańskiemu napastnikowi kontrakt.

36-letni Angulo w FC Goa przygodę zaczął świetnie. W 6 meczach strzelił 6 goli, trafiając do siatki w 4 spotkaniach (bez bramki w przegranych po 0:1 starciach z Mumbai City i ATK Mohun Bagan).

Angulo gra u trenera-rodaka Juan Ferrando praktycznie przez cały czas. Zanotował 4 pełne mecze, raz zszedł w 86. minucie i tylko raz został zdjęty już w 62. minucie.