Wilczek ostrzy sobie zęby na mundial w Rosji. Trafienie kadrowicza Nawałki w lidze!

Data dodania: 11-03-2018 21:34

Walka o miejsce w kadrze na MŚ 2018 trwa. Formę strzelecką odzyskał Łukasz Teodorczyk, a do siatki w weekend trafił także Kamil Wilczek.

Polski napastnik Broendby strzelił gola w zremisowanym 1:1 wyjazdowym meczu z AC Horsens w 25. kolejce duńskiej ekstraklasy.

Wilczek pokonał bramkarza gospodarzy w 38. minucie, dając prowadzenie Broendby i strzelając swojego 6. gola w sezonie. Gospodarze wyrównali w 47. minucie. Wilczek przebywał na boisku do 73. minuty. Został zmieniony przez Jana Klimenta. Cały mecz w barwach Broenby rozegrał były stoper Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Broendby w tabeli zajmuje 1. miejsce z 57 punktami. Tyle samo oczek ma jednak 2. w stawce Midtjylland.

Jurgen Klopp będzie miał nowego bramkarza. To najlepszy możliwy wybór Liverpoolu