Nemanja Nikolić dobrze czuje się w USA. Mocne otwarcie sezonu króla strzelców (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 12-03-2018 14:19

Nemanja Nikolić został królem strzelców Major League Soccer w sezonie 2017, a na starcie nowych rozgrywek też pokazał wielką formę. Strzelił dwa gole, ale jego Chicago Fire przegrało ze Sportingiem Kansas City (3:4).

Goście na Toyota Park w Chicago prowadzili do przerwy 2:0 i wydawało się, że w II połowie będą spokojnie kontrolowali sytuację. Potem jednak Fire przebudzili się i najpierw strzelili gola kontaktowego, a potem po dwóch trafieniach Nikolici nawet prowadzili 3:2. Były snajper Legii potrzebował 8 minut, by zdobyć bramki na 2:2 i 3:2. Strażakom nie udało się jednak obronić przewagi i ostatecznie przegrali.

W minionym sezonie Nikolić strzelił 24 gole w 34 meczach MLS. Ten sezon zaczął bardzo dobrze i na pewno będzie chciał pobić swoje osiągnięcie, a z Fire nie tylko awansować do play off, ale nie odpaść też ponownie w pierwszej rundzie.

Strzelał gole na Camp Nou Barcelonie w Lidze Mistrzów. Teraz ma zagrać w Lechu Poznań

Kicker: Tylko jeden klub skontaktował się w sprawie transferu Lewandowskiego