Kylian Mbappe przybliżył PSG do mistrzostwa Francji

Data dodania: 14-03-2018 18:30

PSG odbija sobie kolejne niepowodzenia na europejskich salonach. Wicemistrzowie Francji zrobili kolejny krok do odzyskania tytułu najlepszej ekipy Ligue 1.

PSG - ANGERS 2:1
Mbappe 12,25 - Ekambi 75

Po kolejnej porażce na europejskich salonach, celem PSG jest wygranie wszystkiego w tym sezonie na krajowym podwórku. Paryska ekipa zrobiła milowy krok do tego, by odzyskać prym w lidze.

Podopieczni Unaia Emery'ego zainkasowali kolejne trzy oczka. Tym razem w Paryżu, po ciężkim boju, udało się pokonać zdecydowanie niżej notowane Angers.

Spotkanie w Paryżu rozpoczęło się dla gospodarzy zgodnie z planem, kiedy już w 12. minucie Mbappe otworzył wynik meczu. Jednak kiedy po kilku minutach Thiago Silva dostał czerwoną kartkę, plany gospodarzy zaczęły się komplikować.

Co prawda Mbappe szybko trafił na 2:0, ale Angers długo walczyło o dobry wynik w Paryżu. Gościom udało się tylko zdobyć gola honorowego, a na bramkę wyrównującą, przyjezdnym zabrakło już czasu.

To byłaby piękniejsza kariera, gdyby nie zła kobieta. 7 straconych lat Łukasza Madeja

Wiązano z nim wielkie nadzieje, ale okazał się niewypałem. Przegrał rywalizację z 19-latkiem i odszedł z Cracovii

PSG wygra wszystkie krajowe trofea we Francji?