Serie A. Dublet Cristiano Ronaldo! Juventus FC wysoko wygrał z Parma Calcio (VIDEO)

Data dodania: 19-12-2020 23:07

W 13. kolejce włoskiej Serie A Juventus FC rozbił na wyjeździe Parma Calcio 4:0 (2:0).

"Stara Dama" wyszła na prowadzenie w 23. minucie. Na listę strzelców wpisał się Dejan Kulusevski po asyście Alexa Sandro. Brazylijczyk dostał piłkę i podał płasko w pole karne, a Szwed płaskim strzałem tylko dopełnił formalności.

Następnie dwa gole zdobył Cristiano Ronalo. Pierwszego gola doświadczony Portugalczyk zdobył w 26. minucie po asyście Alvaro Moraty. Hiszpan doskonale dośrodkował do Portugalczyka, a ten strzałem głową nie dał żadnych szans bramkarzowi gospodarzy.

Kolejną bramkę 5-krotny zdobywca Złotej Piłki strzelił tuż po przerwie, dokładnie w 48. minucie meczu. 35-latek dostał podanie od Aarona Ramseya, wbiegł w pole karne i oddał płaski strzał.

Ostatni gol dla ekipy gości padł w 86. minucie, a jego autorem został Morata. Reprezentant Hiszpanii po dośrodkowaniu Federico Bernardeschiego głową skierował piłkę do siatki przeciwnika.

W ekipie Andrei Pirlo cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Wojciech Szczęsny. W pierwszym składzie wyszedł Gianluigi Buffon.