Michał Helik bohaterem Barnsley! Wymowny komentarz klubu na Twitterze! (VIDEO)

Data dodania: 26-12-2020 18:51

Michał Helik został bohaterem Barnsley FC w meczu z Huddersfield Town AFC. Polski stoper ekipy z Oakwell Stadium strzelił dwa gole w wygranym 2:1 spotkaniu.

Helik pokazał się w ofensywie ze znakomitej strony. W 21. minucie doprowadził do wyrównania 1:1, a w 90. minucie trafił na wagę 3 punktów. Dla Polaka to gole numer 2 i 3 w tym sezonie angielskiej The Championship.

Barnsley ma 31 punktów i zajmuje dziesiąte miejsce w lidze.

Swój mecz przegrało Derby County. Ekipa Krystiana Bielika (90 minut) i Kamila Jóźwiaka (85 minut) uległa u siebie 0:1 Preston North End. Barany gola straciły w 95. minucie (!), a warto podkreślić fakt, że od 20. minuty grały w osłabieniu po czerwonej kartce Waghorna. W tabeli Derby jest na 22. lokacie, a więc w strefie spadkowej.