FC Barcelona znowu zawiodła. To zachowanie Leo Messiego mówi wszystko (VIDEO)

Data dodania: 30-12-2020 9:17

FC Barcelona po raz kolejny w tym sezonie straciła punkty w La Liga. Duma Katalonii we wtorek tylko zremisowała 1:1 z Eibar na swoim stadionie. W końcówce meczu operator kamery wychwycił rozczarowany wzrok Leo Messiego, który tym razem na boisku się nie pojawił ze względu na drobny uraz kostki.

Messi zasiadł na trybunach i oglądał poczynania kolegów. FC Barcelona nie radziła sobie najlepiej. Już w 8. minucie karnego zmarnował Martin Braithwaite, a gol Duńczyka w 25. minucie nie został uznany z powodu spalonego.

Do przerwy było 0:0, a w 57. minucie goście po strzale Kike objęli prowadzenie. 10 minut później do remisu doprowadził co prawda Ousmane Dembele, ale na więcej Dumy Katalonii w starciu z ekipą Damiana Kądziora (zagrał do 81. minuty) nie było stać.

W samej końcówce kamera uchwyciła Leo Messiego. Argentyńczyk wyraźnie nie był zadowolony z tego, co się wydarzyło. Messi wyglądał na mocno przybitego i zwyczajnie smutego, że Barcelona spisuje się mocno poniżej oczekiwań.

Nie wiadomo, czy taka gra FC Barcelona nie przeważy o tym, że Messi zdecyduje się jednak na odejście z klubu. Jego umowa jest ważna tylko do połowy 2021 roku i Argentyńczyka kuszą m.in. Manchester City i PSG. Sam Messi, który na Camp Nou spędził długie lata, nie wyklucza odejścia, chociaż ostatnio przyznał, że czeka na wybór nowego prezydenta klubu i na ewentualną wizję rozwoju zespołu. Póki co Ronald Koeman nie dał rady przywrócić optymizmu...