Juventus wysoko pokonuje Sampdorię i powiększa przewagę nad Napoli!

Data dodania: 15-04-2018 19:50

Juventus Turyn pokonał przed własną publicznością Sampdorię 3:0 w 32 kolejce Serie A. W barwach gości 45 minut rozegrał Dawid Kownacki.

32 kolejka Serie A sezonu 2017/2018
JUVENTUS TURYN - SAMPDORIA 3:0
Mandzukic 45, Howedes 60, Khedira 75

Juventus przeważał od początku spotkania, lecz goście dzielnie się bronili. Defensywa runęła dopiero tuż przed przerwą. Z dośrodkowania Costy skorzystał Mario Mandzukić. Mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył gola do szatni. Juventus uspokoił sytuację na boisku drugim golem. Benedikt Hoewedes wykorzystał głębokie dośrodkowanie i popisał się skutecznym "szczupakiem".

Świetnie spotkanie rozgrywał Douglas Costa. Zgromadził w nim trzy asysty. Tym razem z podania zmiennika skorzystał Sami Khedira i strzałem z bliska do bramki powiększył prowadzenie faworyta na 3:0. Na czyste konto w spotkaniu musiał zapracować w końcówce Gianluigi Buffon. Duvan Zapata miał szansę na zdobycie honorowego gola dla Sampdorii, jednak nie poradził sobie w pojedynku sam na sam.

Romeo Jozak zwolniony z Legii Warszawa. Jego miejsce zajął inny Chorwat!

Bjelica po porażce z Koroną: Chciałbym chociaż raz wygrać tak jak oni...