Dziesięć bramek w spotkaniu Hull City! Grosicki z asystą!

Data dodania: 21-04-2018 18:20

Hull City zremisowało na wyjeździe z Bristol City 5:5 w 44 kolejce Championship. W drugiej połowie spotkania na boisku zameldował się Kamil Grosicki. Polak asystował przy jednej z bramek swojego zespołu.

44 kolejka Championship sezonu 2017/2018
BRISTOL CITY - HULL CITY 5:5
Pack 37, Diedhiou 40, 53, Reid 64, Bryan 90 - Wilson 16, Fielding 56 (sam), Wilson 72, Hernandez 80, Campbell 87

Grosicki pojawił się na boisku po upływie godziny gry. Zmienił Jarroda Bowena. Polak wpasował się w to dynamiczne spotkanie i oddał groźny strzał z dystansu, po którym interweniował bramkarz gospodarzy. Potem "Grosik" zaliczył asystę. W 84 minucie zagrał do Fraziera Cambpella, a ten strzelił bramkę na 5:4. Kluczowych podań mogło być więcej, ale po zagraniu piłki do Abela Hernandeza, akcja została zmarnowana niecelnym strzałem. Niestety gości, gospodarze wyrównali w doliczonym czasie gry.

Żałoba w Lechu Poznań. Zmarł były piłkarz i kapitan Kolejorza!

Wisła wbiła szpilę Legii przed niedzielnym meczem. ,,13, a każda prawdziwa..."