Kamil Wilczek nie przestaje strzelać. Dwa kolejne gole polskiego snajpera

Data dodania: 29-04-2018 20:04

Kamil Wilczek nie przestaje zadziwiać formą w ostatnim czasie. Polski napastnik zdobył dwie kolejne bramki w barwach Broendby IF.

Wilczek poprowadził Broendby do zwycięstwa z Nordsjaelland w meczu 32. kolejki. Zespół Polaka wygrał 3:1 i zmierza po mistrzostwo Danii.

Wilczek, który w 5 ostatnich meczach zdobył 8 bramek, trafił do siatki w 20. minucie na 1:1 i w 61. minucie na 2:1. Wynik spotkania otworzył w 16. minucie Amon z drużyny gości, a gola na 3:1 dla Broendby zdobył w 68. minucie Pukki.

30-letni Wilczek już po 5 meczach w grupie mistrzowskiej Alka Superligaen ma na koncie więcej goli niż strzelił w sezonie zasadniczym. Wynik brzmi 7:6.

Wszystko wskazuje na to, że Adam Nawałka nie pominie będącego w wielkiej formie snajpera przy powołaniach do kadry Polski na MŚ 2018 w Rosji.

David Luiz odchodzi z Chelsea. Brazylijczyk zdecyduje się na powrót do Ligue 1?

Lech Poznań postawi latem na Polaków. Chce byłego reprezentanta!