Mariusz Stępiński z kolejnym golem w Serie A. Ta bramka może być kluczowa w walce o utrzymanie

Data dodania: 06-05-2018 17:06

Mariusz Stępiński zdobył swoją 5. bramkę w tym sezonie Serie A. Polski napastnik Chievo Werona trafił do siatki w meczu 36. kolejki z Crotone.

Chievo wygrało na swoim stadionie 2:1 i zrobiło spory krok w strone utrzymania. Przeskoczyło w tabeli Cagliari, Udinese i pokonane w niedzielę Crotone, a tym samym z 18. pozycji awansowało na 15. lokatę.

Prowadzenie gospodarzom dał w 12. minucie Valter Birsa. Stępiński wszedł na boisko w 71. minucie, zastępując Roberto Inglese. 11 minut później Polak zwiększył przewagę gospodarzy na 2:0. W doliczonym czasie gry gościom udało się zdobyć bramkę honorową.

Cały mecz na ławce rezerwowych Chievo spędził Paweł Jaroszyński.