Fabiański obronił nawet rzut karny, ale to było za mało na pozostanie w Premier League! | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 13-05-2018 18:03

Swansea przegrało na własnym boisku ze Stoke 1:2 w ostatniej kolejce Premier League. Taki wynik oznacza, że gospodarze w następnym sezonie będą grali w niższej klasie rozgrywkowej.

38 kolejka Premier League sezonu 2017/2018
SWANSEA - STOKE 1:2
King 14 - Ndiaye 31, Crouch 41

Swansea przed ostatnią kolejką miała tylko iluzoryczne szanse, by dogonić Southampton i utrzymać się w lidze. W ostatniej kolejce drużyna z Polakiem w bramce nie zdołała jednak nawet zdobyć jednego punktu. Fabiański robił, co mógł. Obronił nawet rzut karny Xherdana Shaqiriego, ale postawa jego kolegów z zespołu pozostawiła wiele do życzenia. Wprawdzie spotkanie rozpoczęli od prowadzenia. W 14 minucie do siatki trafił King. Niestety jeszcze przed zmianą stron goście odpowiedzieli strzałami Ndiaye i Crouch. W drugiej połowie gospodarze nie potrafili odmienić losów spotkania.

Lewy strzela, ale nie podaje. Najgorszy sezon Polaka w karierze!

Misja: Piotr Zieliński. Włosi walczą o reprezentanta Polski