Bramka Kownackiego i Milika w Serie A! (VIDEO)

Data dodania: 20-05-2018 20:37

Arkadiusz Milik zdobył bramkę w starciu z FC Crotone. Wygrana Napoli zdecydowała o tym, że ich przeciwnik spadł z Serie A. Trafieniem popisał się również Dawid Kownacki. Niestety jego drużyna przegrała ze SPAL 3:1.

38 kolejka Serie A sezonu 2017/2018
NAPOLI - CROTONE 2:1
Milik 23, Callejon 32 - Tumminello 90
SPAL - SAMPDORIA 3:1
Antenucci 4 (k), 52 Grassi 50 - Kownacki 66

W pierwszym składzie Sampdorii na to spotkanie pojawiło się trzech Polaków: Bereszyński, Linetty i Kownacki. Mecz nie ułożył się jednak po myśli Sampdorii. Gospodarze prowadzili już 3:0, a na listę strzelców wpisał się Grassi i dwukrotnie Antenucci. Goście honorową bramkę zdobyli w 66 minucie, gdy Kownacki pokonał bramkarza rywali.

Z kolei Arkadiusz Milik wykorzystał szansę od trenera Maurizio Sarriego i swój występ w podstawowym składzie SSC Napoli udokumentował golem. W 23 minucie Arkadiusz Milik otworzył wynik meczu strzałem głową po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne.

Juve już myśli o wzmocnieniach. Gwiazda Liverpoolu na celowniku.

Jakub Bednarczyk przed szansą na karierę. Młody polski talent dostał kontrakt w Bundeslidze