Teodorczyk trafił do siatki, ale Anderlecht znalazł się poza Ligą Mistrzów! | Futbol - Piłka nożna

Teodorczyk trafił do siatki, ale Anderlecht znalazł się poza Ligą Mistrzów!

Data dodania: 20-05-2018 20:48

RSC Anderlecht przegrał u siebie z KRC Genk 1:2 w ostatniej kolejce belgijskiej Jupiler League. Gola dla gospodarzy strzelił Łukasz Teodorczyk, ale nie dał on punktów i upragnionego wicemistrzostwa, dającego prawo występu w kwalifikacjach Ligi Mistrzów.

10 kolejka Jupiler League - grupa mistrzowska - sezonu 2017/2018
ANDERLECHT BRUKSELA - GENK 1:2
Teodorczyk 53 - Wouters 35, Trossard 36

W pierwszej połowie to rywale z Genku zdobyli dwie bramki. Na prowadzenie wyprowadził ich Wouters, a wynik na 2:0 podwyższył Trossarda. Anderlecht zdobył kontaktową bramkę za sprawą Łukasza Teodorczyka, który wpisał się na listę strzelców w 53 minucie. Była to piętnasta bramka polskiego napastnika w lidze belgijskiej w tym sezonie.

Juve już myśli o wzmocnieniach. Gwiazda Liverpoolu na celowniku.

Jakub Bednarczyk przed szansą na karierę. Młody polski talent dostał kontrakt w Bundeslidze