Ależ katastrofa Olympique Marsylia i doświadczonego Steve'a Mandandy (VIDEO). Kuriozalny gol

Data dodania: 20-02-2021 18:17

Fatalny błąd popełni doświadczony Steve Mandanda w meczu Olympique Marsylia z Nantes na wyjeździe w 26. kolejce sezonu Ligue 1. Po "wielbłądzie" golkipera OM przegrywał 0:1.

Po bezbramkowej pierwszej połowie zaraz po zmianie stron doszło do katastrofy gości. W 50. minucie Alvaro zagrał nieprzyjemną piłkę w kierunku własnego bramkarza, ale to tylko częściowo usprawiedliwia Mandandę, który po prostu nie trafił w futbolówkę!

Do piłki, która przeszła nad stopą bramkarza, dopadł Ludovic Blas i spokojnie wpakował ją do siatki. Dla 23-letniego pomocnika to 6. gol w sezonie.

W barwach Olympique nadal brakuje Arkadiusza Milika. Pozyskany zimą z Napoli polski napastnik zdążył zagrać w dwóch meczach i doznał kontuzji, która wykluczyła go z kilku kolejnych spotkań.

Po golu Payeta w 69. minucie na 1:1 spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem.