Dwa gole Polaka w lidze greckiej. Damian Szymański uratował remis swojemu zespołowi! (VIDEO)

Data dodania: 20-02-2021 20:59

Damian Szymański dwoma golami uratował AEK Ateny remis z Asteras Tripoli w meczu 23. kolejki greckiej Super League. Gospodarze przegrywali już 0:2, ale po bramkarz Polaka zdołali zdobyć punkt.

Szymański w 40. minucie spotkania strzelił gola kontaktowego i dał przegrywającemu 0:2 po bramkach straconych w 16. i 18. minucie AEK nadzieje na jakąś punktową zdobycz.

Po zmianie stron Szymański trafił ponownie i w 68. minucie zamknął wynik spotkania na 2:2. Dla 25-latka to 2. i 3. gol w 8. występie w tym sezonie.

Warto dodać, że w 18. minucie gola na 2:0 dla Asteras strzelił były zawodnik Górnika Zabrze Dani Suarez.