Fenomenalny gol w Bundeslidze! Bomba, petarda, rogal, tomahawk... (VIDEO)

Data dodania: 21-02-2021 18:48

Marcel Sabitzer odpalił prawdziwą bombę w meczu Bundesligi pomiędzy Herthą Berlin i RB Lipsk (0:3). Pomocnik gości w 28. minucie huknął z bardzo daleka, a piłka wpadła do siatki.

Austriak nie kombinował, tylko będąc ponad 30 metrów od bramki po prostu uderzył, wykorzystując fakt, że ma trochę miejsca. Bramkarz Rune Jarstein nie miał żadnych szans.

Sabitzer nie po raz pierwszy strzelił pięknego gola z dystansu. Zawodnik z Austrii dysponuje mocnym strzałem i robi z tego użytek. Czasem jak widać wpadnie idealnie...

RB Lipsk wygrał 3:0, a kolejne gole strzelili Mukiele w 71. minucie oraz Orban w 84. minucie. Byki wykorzystały porażkę Bayernu Monachium i zmniejszyły stratę do Die Roten do zaledwie 2 punktów.

Krzysztof Piątek w Herthcie zagrał do 84. minuty, ale nic wielkiego nie pokazał. Jego zespół jest w tabeli na 15. miejscu i ma tyle samo oczek, co 16. Arminia Bielefeld, która jest na pozycji oznaczającej konieczność gry o utrzymanie w barażu. Hertha ma o jeden mecz rozegrany więcej niż Arminia.