Nowi już strzelają w Legii. 3:0 w sparingu i wszystkie bramki zdobyli nowi piłkarze

Data dodania: 24-02-2021 19:31

W wewnętrzny sparingu pierwsza drużyna Legii Warszawa pokonała swoje III-ligowe rezerwy. Wszystkie bramki dla ekipy Czesława Michniewicza strzelili pozyskani w ostatnich dniach zawodnicy.

Legia I wygrała 3:0. W meczu zagrali głównie zawodnicy, którzy w ostatnim czasie rzadziej pojawiali się na boisku, a także trzej pozyskani niedawno piłkarze - Ernest Muci i Nazarij Rusyn, z którymi umowy podpisano we wtorek oraz Jasur Jakszibojew, którego sprowadzono kilka dni wcześniej.

I to właśnie ta trójka strzeliła gola. Zaczął w 48. minucie Muci, 2 minuty później trafił Jakszibojew, a w 57. minucie wynik ustalił Rusyn.

Legia zagrała w składzie: Radosław Cierzniak - Paweł Wszołek, Ariel Mosór, Mateusz Hołownia, Mateusz Cholewiak - Ernest Muçi, Walerian Gwilia, Jakub Kisiel, Nazarij Rusyn - Kacper Kostorz, Jasur Jakszibojew. W rezerwach pojawili się natomiast chociażby Inaki Astiz, Kacper Skibicki i Szymon Włodarczyk.