Skorupski bohaterem. Zatrzymał strzał z karnego najlepszego strzelca Europy minionego sezonu (VIDEO

Data dodania: 27-02-2021 20:33

Łukasz Skorupski zatrzymał uderzenie Ciro Immobile z rzutu karnego, a jego Bologna pokonała Lazio Rzym w meczu 24. kolejki Serie A.

Skorupski zanotował kluczową interwencję, bowiem obronił karnego snajpera Lazio, najlepszego strzelca Europy w poprzednim sezonie, w 17. minucie przy stanie 0:0!

Już 120 sekund później było 1:0 dla gospodarzy, a bramkarza Lazio pokonał Ibrahima Mbaye. Wynik na 2:0 ustalił w 64. minucie Nicola Sansone.

Skorupski zagrał 90 minut i obronił 2. karnego w sezonie. Kacper Urbański (Bologna) i Szymon Czyż (Lazio) znaleźli się poza kadrami swoich zespołów.