Barcelona opublikowała komunikat w sprawie kontuzji talentu. Nie zagra w kilku meczach, w tym w rewanżu z PSG?

Data dodania: 28-02-2021 9:40

FC Barcelona pokonał w sobotę Sevillę, zdobyła 3 punkty, ale straciła Pedriego. Utalentowany gracz Dumy Katalonii doznał kontuzji. Barcelona wydała już oficjalny komunikat w tej sprawie.

18-letni pomocnik spędził w sobotę na boisku 71. minut. Opuścił murawę z kontuzją.

Według pierwszego raportu Barcelony piłkarz ma problemy z mięśniami w dolnej części lewej nogi. Hiszpan przejdzie w niedzielę szczegółowe badania, ale media wieszczą, że Pedriego czeka minimum 2-tygodniowa przerwa w grze.

Taka pauza oznacza, że Pedri nie pomoże Dumie Katalonii w meczu z Sevilla FC w Copa del Rey, Osasuną Pampeluna w LaLiga i PSG w Lidze Mistrzów. Z tym ostatnim rywalem na Camp Nou Barca przegrała aż 1:4 i nie ma większysz szans na awans do ćwierćfinału LM.

W tym sezonie Pedri zagrał w 37 meczach Barcelony. Strzelił 3 gole i zanotował 4 asysty.