Hat-trick Świerczoka w eliminacjach Ligi Mistrzów!

Data dodania: 11-07-2018 20:57

Jakub Świerczok zdobył trzy bramki dla Łudogorca Rzagrad w wygranym 7:0 pierwszym meczu I rundy eliminacji Ligi Mistrzów z północnoirlandzkim Crusaders FC. Polak pojawił się na boisku dopiero po godzinie gry.

el. Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019
Łudogorec Razgrad - Crusaders FC 7:0
Marcelinho 25, 66, Brown 40 (s), Keseru 53, Świerczok 73, 78, 80

Pierwsze trafienie naszego napastnika to dobre dośrodkowanie Marcelinho, przyjęcie piłki klatką piersiową i silny strzał pod poprzeczkę. Pięć minut później Polak wykorzystał zbyt krótkie zgranie obrońcy do bramkarza, z którym wyszedł sam na sam. Po jego minięciu pozostało mu wpakować piłkę do pustej bramki. Po 12 minutach przebywania na boisku Świerczok miał już trzy trafienia. Najpierw wyrwał się spod krycia obrońcy, a następnie wygrał drugi pojedynek sam na sam bramkarzem.

Andrij Jarmołenko po roku odszedł z Borussii Dortmund. Został kolegą klubowym Łukasza Fabiańskiego

Było BBC, zostanie tylko Bale? Benzema blisko opuszczenia Realu Madryt!