Bayern rozbił amatorów w ostatnim sparingu! Robert Lewandowski strzelił 3 gole w 45 minut | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 08-08-2018 21:37

Bayern Monachium w ostatnim sparingu przed sezonem 2018-2019 zagrał z amatorskim FC Rottach-Egern. Mistrz Niemiec wygrał aż 20:2, a Robert Lewandowski trzykrotnie trafił do siatki.

Bayern w obu połowach zagrał w innym składzie. Lewandowski znalazł się w wyjściowej jedenastce, która przebywała na boisku do 45. minuty. Polak zdążył w trzy kwadranse strzelić trzy gole. Do przerwy Bayern prowadził 7:2.

Po zmianie stron Bayern m.in. z Jamesem Rodriguezem nie pozwolił już amatorom na chwile radości. Gospodarze strzelili aż 13 razy do siatki i wygrali ostatecznie 20:2.

Już w niedzielę Bayern czeka prawdziwy sprawdzian i mecz o trofeum. Monachijczycy zagrają o Superpuchar Niemiec przeciwko Eintrachtowi Frankfurt, który w poprzednim sezonie prowadził jeszcze obecny trener FCB, czyli Niko Kovac.