Anglicy liderem "polskiej" grupy, chociaż wygrali dużo niżej niż oczekiwano

Data dodania: 25-03-2021 23:09
Anglicy liderem

Reprezentacja Anglii pokonała San Marino, a Albania pokonała Andorę w dwóch meczach polskiej grupy eliminacji MŚ 2022.

Anglicy, z którymi Polska zagra w Londynie już 31 marca, pokonali na Wembley San Marino. Niektórzy kibice spodziewali się nawet dwucyfrowego wyniku, ale skończyło się 5:0.

Do siatki rywali z samego ogona rankingu FIFA trafili: Ward-Prowse w 14. minucie, Calvert-Lewin w 21. i 53. minucie, Raheem Sterling w 31. minucie oraz Ollie Watkins, debiutujący w kadrze, w 83. minucie.

Anglicy zostali liderem grupy, a na 2. miejsce wskoczyła Albania, która po bramce Lenjaniego w 41. minucie wygrała z Andorą.

Już w niedzielę Anglicy zagrają na wyjeździe z Albanią, o ile zgodę wyrazi miejscowa policja, która ma obiekcje. Polacy podejmą Andorą, a Węgrzy jadą do San Marino.