Polak utrzymuje się w wysokiej formie. Tym razem strzelił gola

Data dodania: 10-04-2021 16:09

Filip Jagiełło zyskuje coraz mocniejszą markę we Włoszech. Polski pomocnik w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i ma na koncie już 5 goli oraz 4 asysty. W sobotnim meczu Brescii Calcio z Pescarą zdobył bramkę dającą prowadzenie swojemu zespołowi.

Jagiełło przed sezonem został wypożyczony do Brescii z Genoi. W klubie z Serie A miał problem z przebiciem się do składu, natomiast w drugiej lidze, do której jest wypożyczony, radzi sobie bardzo dobrze.

W ostatnich meczach Jagiełło pokazywał wysoką formę jako asystent, bo w 7 spotkaniach zanotował 3 otwierające podania. Na bramkę czekał z kolei od 30 stycznia. Zdobył ją z Pescarą w 17. minucie i gospodarze prowadzili 1:0.

Jagiełło zagrał do 83. minuty. 9. w tabeli Brescia tylko zremisowała ostatecznie z przedostatnią w stawce Pescarą 1:1, bo goście wyrównali w 72. minucie za sprawą Daniele Desseny.

Cały mecz na ławce rezerwowych Brescii przesiedział Jakub Łabojko.