Spięcie gwiazd po El Clasico. Luka Modrić zadrwił z Gerarda Pique (VIDEO)

Data dodania: 11-04-2021 11:22

Piłkarze FC Barcelona po przegranym El Clasico mieli sporo pretensji do sędziego Jeusa Gila Manzano. Tuż po końcowym gwizdku ruszył do arbitra Gerard Pique. Szybko zgasił go Luka Modrić.

Piłkarze FC Barcelona od pierwszego gwizdka mieli pretensje do arbitra. Wyrażali je m.in. po golu na 1:0 dla Realu, zwracając sędziemu uwagę na rzekomy faul na Leo Messim pod polem karnym gospodarzy, a w końcówce po starciu Mendy'ego z Braithwaitem, domagając się rzutu karnego.

Na koniec z żalami i pretensjami do sędziego ruszył Pique, który w El Clasico nie pojawił się na boisku, bowiem dopiero wraca do gry po kontuzji. Doświadczony piłkarz Dumy Katalonii podszedł do sędziego Manzano, co zauważył Luka Modrić i kąśliwie skomentował.

- Chcesz się teraz poskarżyć? - rzucił Chorwat do Pique, który miał pretensje o to, że sędzia przedłużył spotkanie o 4 minuty, a powinien więcej.

- A ile byś chciał? - dorzucił Modrić. Pique tłumaczył, że były zmiany, przerwy w grze...

Pique wyraźnie się nakręcił. Musiał powstrzymywać go jeden z członków sztabu FC Barcelona. Na niewiele się to zdało, bo stoper Dumy Katalonii i tak zarobił żółtą kartkę.

Co ciekawe ekspert sędziowski, były arbiter, Eduardo Iturralde Gonzalez w rozmowie z "AS" skomentował, że rzeczywiście Manzano powinien podyktować w końcówce rzut karny dla Barcelony za faul Mendy'ego. Z kolei Andujar Oliver z Radia Marca uznał, że szarpnięcie Francuza za ramię Braithwaite'a nie kwalifikowało się jako przewinienie.