Pierwsza wygrana West Hamu! Świetna postawa Fabiańskiego!

Data dodania: 16-09-2018 18:47

West Ham United pokonał na wyjeździe Everton 3:1 w 5 kolejce Premier League. To pierwsze zwycięstwo gości w sezonie. Całe spotkanie rozegrał Łukasz Fabiański.

Goście mieli bardzo udany początek spotkania. Już w 11 minucie spotkania podanie z głębi pola wykorzystał Arnautovic. Napastnik pobiegł skrzydłem i odegrał do wybiegającego na czystą pozycję Yarmolenki. Ukrainiec pewnie wykończył akcję, umieszczając piłkę w siatce. Yarmolenko trafił do siatki ponownie jeszcze przed przerwą. Po otrzymaniu piłki od Noble wbiegł w pole karne, przedryblował dwóch obrońców i popisał się przepięknym strzałem tuż przy dalszym słupku bramki.

Gospodarze odpowiedzieli w 45 minucie. Po dośrodkowaniu strzał głową oddał Sigurdsson. Piłka poleciała na tyle precyzyjnie i mocno, że Fabiański nie był w stanie zmienić jej lotu. Po przerwie decydujące słowo należało do West Hamu. Po składnej i szybkiej akcji w pole karne dograł Obiang. Tam idealnie wbiegł Arnautovic i wślizgiem skierował piłkę prosto do siatki.