Strzelby Arsenalu wypaliły! Unai Emery szczęśliwy jednak być nie może

Dodał: Adrian Łęczycki
Data dodania: 20-09-2018 23:03

Arsenal zgodnie z planem rozpoczął fazę grupową Ligi Europy. "Kanonierzy" oczekiwań nie zawiedli i bardzo pewnie rozprawili się ze zdecydowanie niżej notowanym rywalem z Ukrainy.

ARSENAL - VORSKLA POLTAVA 4:2
Aubameyang 32, 56, Welbeck 48, Ozil 74 - Chesnakov 77, Sharpar 90

Premierowy mecz Arsenalu w tej edycji Ligi Europy miał być dla "Kanonierów" spacerkiem i takim też był. Ale dopiero od momentu, kiedy Aubameyang otworzył wynik spotkania w 32. minucie, gospodarze mogli grać bardzo spokojnie.

Luz w grze "Kanonierów" przejawił się po przerwie. Na początku drugiej połowy szybko na 2:0 trafił Welbeck, a po chwili kolejne trafienie w tym meczu zaliczył Aubameyang. Strzelanie dla Arsenalu zakończył w 74. minucie Ozil, ale nie zakończył strzelania w tym meczu.

Na kwadrans przed końcem za grę w piłkę zabrali się goście z Ukrainy. Pierwszego gola dla Vorskla Poltava zdobył Chesnakov, a w doliczonym czasie spotkania rozmiary porażki gości zmniejszył Sharpar.