Lewandowski z kolejnym golem. Polak dobił wicemistrza w hicie Bundesligi (VIDEO)

Data dodania: 22-09-2018 20:22

Robert Lewandowski strzelił kolejnego gola w sezonie. Tym razem kapitan reprezentacji Polski pokonał bramkarza rywala Bayernu Monachium w Bundeslidze!

Lewandowski w 64. minucie wyjazdowego spotkania z wicemistrzem Niemiec Schalke 04 Gelsenkirchen wykorzystał rzut karny. Polak pewnym strzałem pokonał Fahrmanna i ustalił wynik meczu na 2:0. Bramkarz co prawda wyczuł intencje Lewego, ale piłka leciała tak szybko, że nie zdołał jej odbić.

Wynik meczu otworzył już w 8. minucie James Rodriguez. Kolumbijczyk trafił do siatki po dośrodkowaniu Kimmicha z rzutu rożnego.

Robert Lewandowski w Bundeslidze w tym sezonie strzelił 3 gole. Po jednym trafieniu dołożył w Pucharze Niemiec i w Lidze Mistrzów.

W tabeli Bundesligi Bayern ma komplet 12 punktów po 4 kolejkach i jest jedynym takim zespołem. Wyprzedza o 2 "oczka" Herthę Berlin. Schalke przegrało zaś wszystkie spotkania i sensacyjnie zamyka tabelę.