Tomasz Kędziora z golem dla Dynama Kijów (VIDEO)

Data dodania: 23-09-2018 20:16

Tomasz Kędziora zdobył bramkę w meczu 9. kolejki ukraińskiej ekstraklasy. Polski obrońca trafił do siatki w wygranym 4:0 przez Dynamo Kijów spotkaniu z Desną Czernihów.

Kędziora ze swojej bramki miał okazję cieszyć się w 74. minucie. Dynamo w tym momencie prowadziło 3:0. Wcześniej Polak świętował trafienia Mykyty Burdy z 45. minuty oraz Benjamina Verbicia w 67. minucie. Już z ławki rezerwowych - Kędziora zszedł z boiska w 78. minucie - obejrzał zaś gola Wiktora Cygankowa w 87. minucie.

Dynamo po 9 kolejkach ma na koncie 17 punktów (w 8 rozegranych spotkaniach) i jest wiceliderem tabeli. Liderem jest Szachtar Donieck z 24 "oczkami" w 9 spotkaniach.