Damian Kądzior z debiutanckim golem w barwach Dinama. Do tego dołożył dwie asysty

Data dodania: 23-09-2018 21:39

Damian Kądzior doczekał się swojego pierwszego gola w barwach Dinama Zagrzeb. Polski pomocnik zdobył bramkę w 8. kolejce chorwackiej ligi. Jego zespół ograł 5:3 Inter Zapresić.

Kądzior w 90. minucie ustalił wynik spotkania. Polak zagrał cały mecz, a wcześniej zaliczył asysty przy golach Marko Leskovicia w 14. minucie na 1:0 i Bruno Petkovicia na 3:3 w 71. minucie.

Warto zauważyć, że Inter grał od 56. minuty, czyli od wyniku 2:1 dla gości, w osłabieniu. Czerwoną kartkę za faul taktyczny dostał Tomislav Haramustek.

Poza kadrą meczową prowadzonego przez Nenada Bjelicę Dinama znaleźli się byli gracze Lecha Poznań Emir Dilaver i Mario Situm.

Dinamo z 20 punktami w 8 meczach jest liderem tabeli.