Kamil Wilczek strzelił piękne gole. Drugie trafienie zachwyci nawet najbardziej wybrednych kibiców

Data dodania: 24-09-2018 9:42

Kamil Wilczek strzelił dwa kolejne gole w barwach Broendby Kopenhaga. Polski napastnik zachwycił świat szczególnie drugim trafieniem i to pozostało mu na pocieszenie, bo jego zespół jednak przegrał.

Broendby nie dało rady na wyjeździe Aarhus. Goście przegrali 2:3. Wilczek w 29. minucie wyrównał na 1:1 tuż po tym, jak gospodarze objęli prowadzenie, a w 57. minucie odpowiedział na gola miejscowych z 40. minuty. Na bramkę z 69. minuty ani Wilczek, ani żaden inny gracz Broendby już nie znalazł riposty.

Wilczek z porażki ekipy zadowolony być nie może, ale ze swojej postawy już tak. Dwa kolejne gole oznaczają, że ma ich na koncie po 10 kolejkach już 8 i jest liderem snajperów. W Aarhus pierwszego gola strzelił uderzeniem sprzed pola karnego, a drugiego po kapitalnym strzale piętą.