Piątek po raz szósty! Fenomenalna forma Polaka w Serie A! (VIDEO)

Data dodania: 26-09-2018 23:03

Genoa pokonała przed własną publicznością Chievo 2:0 w 6 kolejce Serie A. Kolejne trafienie w lidze zdobył Krzysztof Piątek.

Reprezentant Polski tym razem trafił do siatki kilka minut przed przerwą spotkania. Lazović popędził z piłką lewym skrzydłem, podał do Piątka przed polem karnym, ten przyjął i przymierzył po długim słupku. Po zmianie stron gospodarze jeszcze podwyższyli prowadzenie. Po stracie obrońcy tuż przed polem karnym piłkę przechwycił Pandev. Obrócił się z futbolówką i przymierzył tuż przy lewym słupku bramki.

Dzięki trzeciej wygranej w sezonie Genoa przesunęła się na 8 lokatę w Serie A.