Dwa trafienia Milika w starciu z Parmą! (VIDEO)

Data dodania: 26-09-2018 23:16

Napoli pokonało przed własną publicznością Parmę 3:0 w 6 kolejce Serie A. Świetne zawody rozegrał Arkadiusz Milik. Polski napastnik zdobył po przerwie dwie bramki dla gospodarzy. Występ zanotował również Piotr Zieliński.

Spotkanie rozpoczęło się od szybko strzelonej bramki przez Napoli. Po wstrzeleniu piłki na piąty metr przez Milika ta odbiła się od bramkarza i jednego z obrońców. Następnie piłka spadła pod nogi Insigne, a ten z bliska trafił do siatki. Milik trafił do siatki rywali na początku drugiej połowy. Po zagraniu Insigne Polak biegł w stronę bramki rywali, mając przed sobą tylko bramkarza i zdecydował się na piękny mierzony strzał tuż zza pola karnego. Drugie trafienie to już końcówka spotkania. Tym razem Milik wykończył akcję kolegów strzałem z bliska do pustej bramki.