Cudowne trafienie Klicha! Czwarta bramka w sezonie! (VIDEO)

Data dodania: 28-09-2018 23:02

Mateusz Klich strzelił bramkę dla Leeds United w zremisowanym 1:1 meczu 10 kolejki angielskiej Championship przeciwko Sheffield Wednesday. To czwarte ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców parę minut po przerwie. Pomocnik popisał się kapitalnym, mierzonym strzałem z dystansu. Bramkarz rywali nie miał nic do powiedzenia. Wcześniej bramkę dla gospodarzy w 45 minucie zdobył Adam Reach. Jego strzał był jeszcze ładniejszy niż Mateusza Klicha.

SHEFFIELD WEDNESDAY FC - LEEDS UNITED FC 1:1