Grosicki wyszedł pierwszy raz od 1. minuty i poczuł się bardzo pewnie. Zgrzyt z udziałem Polaka!

Data dodania: 30-09-2018 11:57

Kamil Grosicki po raz pierwszy w sezonie pojawił się w pierwszym składzie Hull City. Zaczął mecz z Middlesbrough od 1. minuty i spisał się nieźle, ale na boisku nie obyło się bez zgrzytu z udziałem Polaka.

Grosicki zaczął spotkanie bardzo dobrze. Już w 4. minucie mógł mieć asystę, ale jego dobre podanie zmarnował Jarrod Bowen strzelając głową niecelnie.

Anglik na listę strzelców wpisał się w 69. minucie, gdy wykorzystał rzut karny. Przed jedenastką doszło do małego zgrzytu, bo ochotę na strzelenie z 11 metrów miał Kamil Grosicki, chociaż nie był do tego wyznaczony. Ostatecznie piłkę chwycił Bowen i nie zmarnował szansy, a Hull zremisowało z Middlesbrough 1:1.

Po meczu o sytuacji na linii Grosicki - Bowen wypowiedział się menedżer Tygrysów Nigel Adkins. Stwierdził, że każdy doskonale wiedział, że karne wykonuje Anglik i tym samym uciął temat.