Dynamo Kijów w finale Pucharu Ukrainy! Zespół Tomasza Kędziory rozbił Ahrobiznes Wołoczyska

Data dodania: 21-04-2021 17:51

W półfinale Pucharu Ukrainy Dynamo Kijów pokonało Ahrobiznes Wołoczyska 3:0 i awansowało do finału tych rozgrywek.

Pierwsza bramka padła w 45. minucie. Drugi gol padł w 67. minucie. Goście podwyższyli prowadzenie za sprawą Artema Biesiedina. W 81. minucie ukraiński drugoligowiec został dobity. Na listę strzelców wpisał Witalij Bujalski.

Ostatecznie zespół polskiego obrońcy awansował do finału, który odbędzie się 13 maja. Kędziora nie wystąpił w tym meczu. Polski obrońca nie znalazł się w ogóle w składzie na to spotkanie.

Rywalem Dynama Kijów będzie zwycięzca pary FK Ołeksandria - Zoria Ługańsk. Ten mecz aktualnie trwa...

Fot: Dynamo Kijów