Kamil Wilczek nadal pracuje na powołanie. Nie doczekał się, a na koncie ma już 10 goli

Data dodania: 07-10-2018 21:18

Kamil Wilczek, którego Jerzy Brzęczek po raz drugi pominął przy powołaniach do reprezentacji, strzelił swojego 10. gola w sezonie ligowym. Polski napastnik Broendby trafił do siatki w spotkaniu z Aalborgiem.

Wilczek wyszedł w pierwszym składzie Broendy i w 45. minucie strzelił gola na 1:0. Była to jego 10. bramka w 12. spotkaniu.

Tuż po zmianie stron na 2:0 podwyższył Hany Mukhtar, a w 67. minucie z podania Wilczka na 3:0 trafił Lasse Vigen Christensen. Rozmiary porażki zmniejszył w 76. minucie Kasper Risgard z rzutu karnego.

Wilczek zagrał do 90. minuty, gdy zmienił go Benedikt Roecker. Poza kadrą znalazł się za to Paulus Arajuuri, były stoper Lecha Poznań.