La Liga. Atletico Madryt liderem. Los Rojiblancos pewnie wygrali z Huescą (VIDEO)

Data dodania: 22-04-2021 21:30

Atletico Madryt wskoczyło na fotel lidera La Liga! W czwartkowym meczu 31. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy "Los Rojiblancos" pokonali 2:0 (1:0) na Wanda Metropolitano Huescę.

Pierwszą bramkę dla drużyny Diego Simeone strzelił Angel Correa. Bramka padła w 39. minucie. Argentyński środkowy napastnik znalazł się w polu karnym przeciwnika, minął jednego z rywali i wpakował piłkę do siatki. Asystę przy tej bramce zaliczył Marcos Llorente. Drugi gol padł w 80. minucie. Strzelcem gola został Yannick Carrasco. Llorente wbiegł w pole karne i podał do Belga, a ten strzelił do pustej bramki. Dzięki tej wygranej Atletico wskoczyło na fotel lidera La Liga. Na swoim koncie ekipa Simeone ma 73 punkty.