Piękny gol polskiej piłkarki. Nasza kobieca reprezentacja rozgromiła rywala (VIDEO)

Data dodania: 09-10-2018 21:39

Reprezentacja Polski kobiet pokonała w meczu towarzyskim Irlandię. Biało-Czerwone wygrały w Ostródzie aż 4:0.

Do przerwy nic nie zapowiadało wysokiej wygranej Polek. Dopiero po zmianie stron podopieczne Miłosza Stępińskiego otworzyły wynik spotkania i poszło z górki. Między 55. i 78. minutą strzeliły cztery gole. Piłkę do siatki posłały Natalia Chudzik (55. minuta z rzutu karnego), Gabriela Grzywińska (69. minuta), Ewelina Kamczyk (72. minuta) oraz Ewa Pajor (78. minuta). Ozdobą meczu był hol Grzywińskiej.

Polki zagrały w składzie: Katarzyna Kiedrzynek - Aleksandra Sikora, Małgorzata Mesjasz (83. Małgorzata Grec), Paulina Dudek, Martyna Wiankowska (46. Natalia Chudzik) - Ewelina Kamczyk (76. Anna Rędzia), Gabriela Grzywińska (76. Sylwia Matysik), Patrycja Balcerzak (67. Emilia Zdunek), Agnieszka Winczo, Dominika Grabowska (58. Dżesika Jaszek) - Ewa Pajor.