Młodzi Polacy szybko załatwili sprawę i wreszcie wygrali! Ekspresowi Biało-Czerwoni

Data dodania: 11-10-2018 20:04

Reprezentacja Polski po dwóch porażkach w Elite League U-21 odniosła wreszcie zwycięstwo. Biało-Czerwoni pokonali Czechy w Łodzi.

Polacy szybko rozstrzygnęli spotkanie z zamykającymi tabelę Czechami. Już po 16 minutach wynik brzmiał 3:0 i nie zmienił się do końcowego gwizdka. Bramkę na 1:0 strzelił w 8. minucie Tymoteusz Puchacz, wynik podwyższył w 11. minucie Adrian Łyszczarz z karnego, a 5 minut później trafił także z 11 metrów Jakub Moder.

Polacy zagrali w składzie: 1. Radosław Majecki - 5. Serafin Szota, 6. Sebastian Walukiewicz, 15. Jan Sobociński, 14. Adrian Gryszkiewicz (31. 9. Dominik Steczyk) - 18. Sebastian Strózik (68. 20. Konrad Gutowski), 2. Radosław Kanach, 19. Adrian Łyszczarz (89. 7. Tomasz Makowski), 8. Jakub Moder (67. 10. David Kopacz), 3. Tymoteusz Puchacz - 21. Michał Góral (79. 17. Adrian Benedyczak).

Po 3 meczach Polacy mają 3 punkty na koncie i bramki 3:4. W tabeli wyprzedzają tylko Czechów, a ustępują Portugalii, Holandii, Szwajcarii, Włochom, Niemcom i Angligom. Już 15 października Polacy zagrają na wyjeździe z Holandią, a w listopadzie z Portugalią na jej boisku.

Bild: Lewandowski coraz bardziej zły na sytuację w Bayernie, a szefowie klubu nie spełnili życzeń Kovaca i teraz mogą żałować!