Bundesliga. Kolejna bramka Roberta Lewandowskiego. Bayern Monachium przegrał na wyjeździe z FSV Mainz (VIDEO)

Data dodania: 24-04-2021 17:31

W 31. kolejce niemieckiej Bundesligi FSV Mainz pokonało u siebie Bayern Monachium 2:1 (2:0). Na listę strzelców w zespole z "Bawarii" wpisał się Robert Lewandowski, który wrócił do gry po kontuzji.

Podopieczni Bo Svenssona wyszli na prowadzenie w 3. minucie. Po dośrodkowaniu FSV Mainz jeden z obrońców Bayernu Monachium źle wybił. Piłkę przejął Jonathan Burkardt i wpakował piłkę do siatki.

Zespół z Opel Arena cały czas atakował i w 37. minucie podwyższył prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Robin Quaison. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego szwedzki pomocnik strzałem głową pokonał Neuera.

W doliczonym czasie gry błąd obrońcy gospodarzy wykorzystał Robert Lewandowski i technicznym strzałem pokonał bramkarza rywali. Był to dla niego 36. gol w obecnych rozgrywkach niemieckiej ekstraklasy. "Lewy" grał od pierwszej do ostatniej minuty.