Sergio Ramos znowu to zrobił. Powinien wylecieć z boiska, a nie dostał nawet kartki

Data dodania: 08-11-2018 10:12

Sergio Ramos ,,sprzedał" cios łokciem Milanowi Hlavie w pierwszej połowie meczu Viktorii Pilzno z Realem Madryt (0:5). Nie poniósł za to żadnej kary, bo incydent umknął uwadze sędziego. Po spotkaniu Hiszpan przeprosił rywala.

Do zdarzenia doszło w 14. minucie. W walce o piłkę Sergio Ramos jak to często robi ostro pracował łokciami. Nawet za ostro, bo mocno zdzielił w noc Hlavę. Niektórzy sugerowali nawet, że zrobił to specjalnie i powinien wylecieć z boiska. Sędziemu Denizowi Aytekinowi sytuacja jednak umknęła, więc stoper Realu pozostał na boisku, chociaż efekt ciosu - w postaci krwotoku z nosa Hlavy - był aż nadto widoczny.

Incydent miał miejsce przy stanie 0:0. Dopiero 6 minut później prowadzenie Realowi dał Karim Benzema, a potem ,,Królewscy" zadali jeszcze cztery, na szczęście już w postaci goli, ciosy i wygrali w Czechach 5:0!

Po meczu Sergio Ramos za pośrednictwem Twittera przeprosił Hlavę. Napisał m.in., że nie miał zamiaru zrobić mu krzywdy i cała sytuacja była przypadkowa. Kibice nie bardzo wierzą Hiszpanowi.

,,Przegląd Sportowy": Szymański na celowniku włoskiego giganta

Legia zachwyciła oprawą. Bardzo drogą oprawą...