Co za mecz Arkadiusza Milika! Polak strzelił trzy bramki (VIDEO)

Data dodania: 16-05-2021 22:57

W 37. kolejce francuskiej Ligue 1 Olympique Marsylia pokonała na własnym terenie z Angers 3:2. Trzy gole dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Milik.

Zespół "OM" wyszedł na prowadzenie w 9. minucie za sprawą Arkadiusza Milika. Po bardzo dobrej wrzutce w pole karne Polak z bliskiej odległości strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

W 48. minucie Milik podwyższył prowadzenie. Przejął piłkę, wbiegł w pole karne i pewnym płaskim strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali. W 57. minucie gola dla gości zdobył Mathias Pereira. W 85. minucie dla Angers strzelił Romain Thomas, ale w doliczonym czasie gry hat-tricka skompletował Milik. Polski snajper wykorzystał rzut karny.