Real ponownie rozbił Melillę. Kanonada na Estadio Santiago Bernabeu (VIDEO)

Data dodania: 06-12-2018 19:14

Real Madryt po raz drugi nie miał litości dla III-ligowej Melilli. ,,Królewscy" rozbili zespół z miasta położonego w północnej Afryce aż 6:1 i awansowali do kolejnej rundy Pucharu Hiszpanii.

Real najpierw wygrał pierwszy mecz na wschodnim wybrzeżu Maroka 4:0, a w rewanżu ekipa Santiago Solariego ponownie rozbiła rywala. W Madrycie zdecydowany faworyt wygrał aż 6:1!

Co prawda to piłkarze Meliilli mieli pierwsi okazję na Estadio Santiago Bernabeu, bo w 12. minucie po strzale Mohameda Mizziana musiał wykazać się Keylor Navas, ale do przerwy było jednak 3:0 dla Realu. Prowadzenie gospodarzom dał w 33. minucie Marco Asensio, a ten sam piłkarz w 35. minucie podwyższył wynik po zagraniu Viniciusa Juniora. Wynik do przerwy ustalił Javier Sanchez, który wykorzystał dogranie wspomnianego Asensio.

Po przerwie Real nadal przeważał i udokumentował swoją przewagę kolejnymi bramkami. W 47. minucie Isco, który według hiszpańskich mediów popadł w konflikt z trenerem Solarim, trafił na 4:0, a w 83. minucie zdołał ustalić wynik spotkania. 2 minuty przed jego drugą bramką honor gości z rzutu karnego uratował Qasmi, a gola na 5:1 dla Realu strzelił Vinicius w 75. minucie.