Zieliński i Milik trafili do siatki Frosinone! (VIDEO)

Data dodania: 08-12-2018 17:08

SSC Napoli pokonało przed własną publicznością Frosinone 4:0 w 15 kolejce Serie A. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Milik, a jedno trafienie przypadło Piotrowi Zielińskiemu.

Polski pomocnik już na początku spotkania zaznaczył swoją obecność. Po zablokowaniu strzału przez obrońców piłka została wycofana do Zielińskiego, a ten popisał się precyzyjnym strzałem.

Jeszcze przed przerwą Napoli wyszło na dwubramkowe prowadzenie. Na strzał z dystansu zdecydował się Ounas, a piłka poszybowała pod poprzeczkę bramki gości. Po przerwie do siatki trafiał już tylko Arkadiusz Milik. Najpierw wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego, a następnie nie dał się złapać na pułapkę ofsajdową i łatwo wykończył akcję.