Bartosz Bereszyński wyleciał z boiska na Stadio Olimpico. Szalona końcówka meczu Lazio - Sampdoria. Asysta Kownackiego w ostatniej akcji!

Data dodania: 08-12-2018 23:22

Bartosz Bereszyński nie dokończył meczu z Lazio w Rzymie (2:2), bo tuż przed ostatnim gwizdkiem obejrzał czerwoną kartkę. Już w osłabieniu Sampdoria straciła gola, ale potem wyrównała. Tego drugiego dokonała po podaniu Dawida Kownackiego.

Sampdoria prowadziła na Stadio Olimpico od 21. minucie po golu doświadczonego Fabio Quagliarelli. Długo wydawało się, że ta brammka rozstrzygnie rywalizację, ale od 79. minuty zaczęło się dziać na murawie bardzo dużo!

Najpierw wyrównał Francesco Acerbi, który trafił w 79. minucie, a potem z boiska w 92. minucie wyleciał wspomniany Bereszyński. Gdy w 96. minucie Ciro Immobile dał Lazio prowadzenie z rzutu karnego, wydawało się, że jest po Sampdorii. Goście się jednak nie poddali i mimo osłabienia w 99. minucie - sędzia aż tyle doliczył - rezerwowi, czyli Kownacki i Saponara dali punkt przybyszom z Genui. Polak przedłużył zagraną z daleka piłkę, a Rumun w wyskoku w stylu karatę pokonał bramkarza!

Wspomniany Bereszyński nie dotrwał do końca meczu, Kowanacki wszedł na murawę w 66. minucie, a Karol Linetty przebywał na boisku przez całe spotkanie.

W tabeli Serie A Lazio jest na 5. miejscu z 25 punktami, a Sampdoria z 20 "oczkami" plasuje się na 8. lokacie.