Trafienie Mariusza Stępińskiego! (VIDEO)

Data dodania: 09-12-2018 16:37

Chievo Verona zremisowało na wyjeździe z Parmą Calcio 1:1 w 15 kolejce Serie A. Bramkę dla gości zdobył Mariusz Stępiński.

Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze, którzy po 14 kolejkach wywalczyli sobie pewny środek tabeli z nadziejami na walkę o miejsca w Lidze Europy. Z kolei piłkarze Chievo notują fatalny sezon. Do tej pory nie udało im się wygrać ani jednego spotkania. Nie może więc dziwić ich ostatnia pozycja w ligowej tabeli.

Krok w stronę pierwszej wygranej wykonał chwilę po przerwie reprezentant Polski. Stępiński bardzo dobrze ustawił się w polu karnym i z najbliższej odległości wykończył akcję kolegów.

Niestety zaledwie kilka minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Rzut wolny na bramkę zamienił Alves, popisując się przepięknym strzałem niemal w samo okienko bramki gości.