Weekend polskich napastników! Tym razem do siatki trafił Piątek i Wilczek! (VIDEO)

Data dodania: 09-12-2018 19:40

Mimo gry przez prawie całe spotkanie w osłabieniu Genoa zremisowała ze Spal 1:1 w 15 kolejce Serie A. Bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Piątek. Z kolei Kamil Wilczek strzelił gola dla Brondby w wygranym 2:1 meczu 19 kolejki duńskiej ekstraklasy z Vejle BK. To jego trzynasta ligowa bramka w tym sezonie.

Przed spotkaniem Genoa - Spal ciężko było upatrywać wyraźnego faworyta rywalizacji. Obie ekipy mają przeciętny sezon i plasują się trochę nad strefą spadkową. W mecz lepiej weszli goście. Spal objęło prowadzenie po kwadransie gry. Grając w przewadze od 11 minuty po czerwonej kartce dla Criscito, mieli stały fragment gry. Z rzutu rożnego dośrodkował Felipe, a na dalszym słupku skuteczny strzał głową oddał Petagna. Na szczęście drużyna gospodarzy mieli w składzie Krzysztofa Piątka. Polak tuż przed przerwą pewnie wykorzystał rzut karny i dał swojej drużynie jeden punkt.