Paweł Wszołek bohaterem QPR. Najpierw strzelił gola, a potem miał asystę. Jego zespół zdobył 3 punkty

Data dodania: 15-12-2018 18:22

Paweł Wszołek zdobył bramkę w meczu 22. kolejki angielskiej The Championship. Polak otworzył wynik meczu pomiędzy swoim Queens Park Rangers i Middlesbrough FC (2:1).

Wszołek wpisał się na listę strzelców już w 4. minucie. Polak zdobył 3. bramkę w sezonie, ale na tym nie poprzestał. W 60. minucie zanotował asystę przy trafieniu Nahki'ego Wellsa na 2:1. 9 minut wcześniej wyrównał George Saville.

Wszołek rozegrał całe spotkanie, a Marcin Brzozowski, także z QPR, znalazł się poza kadrą meczową.

QPR zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli zaplecza angielskiej Premier League. Ma 31 punktów.

Z niższych lig: Piłkarz Hetmana Zamość wybrany zawodnikiem jesieni