Paweł Wszołek znowu z golem w barwach QPR. Jego zespół powalczy o awans do Premier League?

Data dodania: 26-12-2018 18:00

Paweł Wszołek zdobył bramkę w meczu 24. kolejki The Championship. Polski pomocnik Queens Park Rangers trafił do siatki w starciu z Ipswich Town.

Wszołek w 30. minucie otworzył wynik spotkania. Dla Polaka to 4. gol w sezonie. Już 4 minuty później Joel Lynch trafił na 2:0, a w 74. minucie wynik ustalił na 3:0 Nahki Wells.

Wszołek rozegrał całe spotkanie na Loftus Road. Poza kadrą QPR znalazł się Marcin Brzozowski, a 90 minut na ławce gości spędził Bartosz Białkowski.

QPR ma w tabeli 37 punktów i jest na 8. pozycji. Do miejsca dającego przepustkę do play-off o awans do Premier League traci tyko 2 punkty.