Real Madryt traci punktu z Villarrealem w samej końcówce!

Data dodania: 03-01-2019 23:23

Real Madryt zremisował na wyjeździe z Villarrealem 2:2 w 17 kolejce Primera Divison. "Królewscy" prowadzili do 82. minuty, ale w końcówce ich linię defensywy przechytrzył Cazorla.

Faworytem spotkania byli walczący o ligowe podium goście. Gospodarze mają zdecydowanie inne plany, które oscylują w granicach utrzymania przewagi punktowej nad strefą spadkową. Niespodziewanie już w 4. minucie spotkania Chukwueze popisał się genialnym rajdem. Piłkarz zszedł ze skrzydła do środka i dobiegając do pola karnego, zagrał prostopadle do Cazorli. Ten w idealnej sytuacji przemierzył tuż przy dalszym słupku bramki.

Odpowiedz "Królewskich" była prawie natychmiastowa. Po dośrodkowaniu Lucasa z prawej strony, w polu karnym najwyżej wyskoczył Benzema i bez problemu wyrównał stan spotkania. W 20 minucie było już 1:2. Po stałym fragmencie gry i dośrodkowaniu Kroosa, strzał głową oddał Varane. Piłka odbiła się jeszcze od ziemi ,co zmyliło bramkarza. Gdy wydawało się, że trzy punkty trafią do Madrytu, gospodarze zdobyli bramkę wyrównującą. Prostopadłe podanie w pole karne otrzymał Formals, a następnie miękko zagrał na głowę Cazroli, który zdobył drugie trafienie w spotkaniu.